Nowatorskie rozwiązania

Tworzenie i administracja stron internetowych

KODOWANIE

Nowatorskie rozwiązania programistyczne

Strony tworzę w oparciu o nowatorskie rozwiązania programistyczne takie jak WordPress, Woocommerce, Joomla, PrestaShop, oraz języki programowania HTML5, JAVA, CSS3 i PHP.

WYGLĄD

Nowoczesny wygląd storny

Korzystam z usług najlepszych grafików by zapewnić Państwu nowoczesny i schludny wygląd strony, który będzie jednocześnie przejrzysty i zrozumiały dla odbiorców.

PIERWSZE KROKI

Pomagam w wyborze najlepszej kampanii

Moim klientom polecam współpracę z firmą GRUPA-TENSE, która posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych dla dużych i średnich firm.

WordPress

To idealny wybór dla osób, które chcą założyć stronę firmową lub wizytówkę. Silnik posiada wiele ciekawych wtyczek, oraz prosty i przejrzysty panel administracyjny.

Joomla

Posiada równie wielu zwolenników co WordPress, jednak nieco się różni. Pozwala zarządzać naszą stroną z panelu administratora.

Bootstrap

Silnik Bootstrap często używany jest przy tworzeniu stron typu wizytówka ze względu na szeroki wachlarz możliwości graficznych i programistycznych.

WordPress WooCommerce

Pozwala na stworzenie prostej strony  eSklepu lub umieszczenie na naszej stronie firmowej kilku produktów. Posiada wszystkie potrzebne funkcje do prowadzenia Sklepu Online.

Joomla EShop

Wtyczka umożliwiająca prowadzenie eSklepu na naszej stronie internetowej. Idealne rozwiązanie dla niewielkich sklepów z kilkunastoma produktami.

PrestaShop

To rozwiązanie dla średnich i wielkich sklepów z większą ilością produktów na sprzedaż. Posiada wiele zaawansowanych wtyczek umożliwiając profesjonalną sprzedaż.

Co otrzymasz w ofercie?
  • Nowoczesny i przejrzysty Design wpadający w oko
  • Stronę stworzoną w oparciu o nowatorskie rozwiązania
  • Hosting oraz domenę opłaconą na okres 12 miesięcy
  • Darmowe wsparcie techniczne na okres 31 dni
  • Wsparcie zespołu zajmującego się pozycjonowaniem stron
Administracja

Zarządzanie stroną

Często klienci nie potrafią zarządzać stroną internetową i zlecają to mi do czasu, aż ukończą odpowiednie szkolenia. Chętnie pomagam moim klientom i biorę ich strony pod opiekę za niewielką opłata, która pobieram co miesiąc.

Kampania Reklamowa

Pozycjonowanie WWW

Prowadzenie kampanii reklamowych zlecamy zaprzyjaźnionej firmie, która posiada wieloletnie doświadczenie, oraz współpracę z takimi firmami jak BZWBK, czy TPay.com, a to wszystko w naprawdę konkurencyjnych cenach.

KORZYŚCI WSPÓŁPRACY

Ograniczona ilość Voucherów. Śpiesz się!

Voucher o wartości 500zł
Do wykorzystania na modernizację strony internetowej.

Profesjonalne strony internetowe w konkurencyjnych cenach!

Niskie ceny
Konkurencyjne ceny pozwolą Państwu zaoszczędzić sporo gotówki.

Najlepsza oferta pozycjonowania na rynku!

Szybki start
Skorzystaj z naszej oferty pozycjonowania i zapewnij firmie szybki start.