Firmowa strona www - Ile powinna kosztować? SARNETSKI
firmowa strona www
Firmowa strona www

O tym, że firmowa strona www to obowiązek, wie niemal każdy przedsiębiorca. Dziś obecność w Internecie jest podstawą, która pomaga pozyskiwać nowych klientów i rozwijać się. Chociaż ze znaczenia stron internetowych dla firmy dobrze zdajemy sobie spraw. To po otrzymaniu kolejnej oferty typu Twoja firmowa strona internetowa wielu przedsiębiorców zastanawia się po co? Stronę przecież już mam. Tymczasem nowoczesna i aktualna witryna może tylko przyczynić się do zwiększenia zysków firmy. Dlaczego warto ją mieć?firmowa strona www

 Źródło: Adwokat Maciej Belda

Liczy się pierwsze wrażenie

W dzisiejszych czasach każdy z nas chce pozyskać informacje szybko i sprawnie. Dlatego moja firmowa strona internetowa po musi od razu ukazać ofertę bez potrzeby przechodzenia do 10 zakładek. Liczy się intuicyjność oraz przyjazny design – takie cechy mają aktualne nowoczesne strony internetowe, to one budzą sympatię i zaufanie internauty.

pierwsze wrazenie

Responsywność

Według badań aż 60% ruchu w sieci generowanego jest przez urządzenia mobilne. Firmowa strona www na tablecie czy smartfonie wygląda inaczej niż na komputerze stacjonarnym. Warto zadbać, aby nasza strona firmowa była responsywna, czyli dopasowywała się do urządzeń mobilnych. Dzięki temu odnalezienie na niej potrzebnych informacji nie będzie trudne.

responsywnosc

Pozycjonowanie

Zasady skutecznego pozycjonowania zmieniają się dynamicznie. Niemal co chwile pojawiają się nowe wytyczne, które podpowiadają, jakie elementy musi posiadać firmowa strona www, aby znaleźć się w TOP 10. Strony internetowe zoptymalizowane na starych zasadach nie mogą wdrażać tych reguł i płacą za to słono – spadając w wynikach wyszukiwania i tracąc klientów. Klienci często zadają pytanie, jak być w top 10? Odpowiedź jest bardziej złożona, ale podstawa to dobrze zoptymalizowany serwis internetowy. 

seo

Bezpieczeństwo

Każda firmowa strona internetowa narażona jest na ataki spamerów i hakerów. Takie mogą negatywnie wpłynąć na wizerunek przedsiębiorstwa i rodzić wiele problemów. Nowoczesna strona zbudowana zgodnie z najnowszym oprogramowaniem pozwalają automatycznie bronić się przed takimi atakami. Spadek pozycji w wyszukiwarkach, utrata danych, kradzież danych osobowych klientów i pracowników, brak dostosowania wyglądu i możliwości technicznych do potrzeb odbiorcy – to tylko główne powody, dla których warto przejrzeć propozycje modernizacji strony internetowej firmy. Jak powinny wyglądać nowoczesne strony internetowa oparte na najnowszych trendach? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na te pytania.

bezpieczenstwo

„Ludzie mają naturalną skłonność do myślenia życzeniowego. Wyzwaniem dla przedsiębiorców jest zatem powiedzenie sobie: jaka jest różnica między wiarą w swoje ideały i trzymaniem się ich, a ściganiem jakiegoś nierealnego marzenia, które nie ma podstaw. Trzeba być dość surowym w takiej autoanalizie. „
– Elon Musk