POZYCJONOWANIE STRON

SARNETSKI TO TWOJA SZANSA NA LEPSZY BIZNES!

Wzrost ruchu na stronie

Większa liczba zapytań ofertowych

Większa liczba Klientów

Wzrost zysków firmy

Lepsza rozpoznawalność firmy

Wyższa pozycja strony internetowej w Google

CZYM JEST POZYCJONOWANIE STRONY?

Proces pozycjonowania strony wymaga indywidualnego myślenia oraz złożonych działań, mających zapewnić osiąganie zamierzonych celów. Kluczowym pojęciem jest tu optymalizacja witryn internetowych pod kątem wyników wyszukiwania. Na cały proces składa się kilka etapów, które umożliwiają uzyskiwanie korzyści, jakie niesie za sobą efektywne pozycjonowanie.

JAKIE KORZYŚCI PŁYNĄ ZE WDROŻENIA PROCESU POZYCJONOWANIA?

Celem pozycjonowania jest przede wszystkim osiąganie większych zysków i pozyskiwanie nowych klientów dla danego przedsiębiorstwa. Osiągamy to poprzez:

  • uzyskiwanie wysokiej pozycji w wyszukiwaniach Google;
  • dotarcie do większej liczby odbiorców i, co za tym idzie, uzyskaniem zainteresowania ofertą z ich strony;
  • pracowanie nad wizerunkiem firmy i rozpoznawalnością marki w Internecie;
  • zdobywanie przewagi nad konkurencją, oferującą substytucyjne produkty lub usługi.

Słowa i frazy kluczowe

Rozpoczęcie procesu pozycjonowanie stron rozpoczyna się wybraniem najważniejszych słów, czyli tych, które potencjalny klient wpisuje w wyszukiwarkę Google. Są to pojęcia niezawierające szczegółowych informacji, ale takie, które naprowadzają go na wybór danej strony. Słowa kluczowe to jedne z najważniejszych elementów, czyniących daną stronę wartościową według algorytmów Google. Podczas ich dobierania zakładamy, że są one odpowiedzią na potrzeby danego użytkownika. Aby wybrać je w odpowiedni sposób, niezbędna jest analiza zarówno strony klienta, jak i konkurencyjnych adresów. Jako specjaliści, zapewniamy trafny dobór fraz, pod które później dokonywana będzie optymalizacja.

Audyt SEO

Audyt SEO umożliwia poprawne zaplanowanie dalszych prac związanych z optymalizacją strony. Początkowe etapy procesu pozycjonowania wymagają jednak dogłębnej analizy serwisu. Tym działaniem zajmuje się indywidualny opiekun klienta. Polega ono na wnikliwym przeanalizowaniu struktury danej witryny poprzez sprawdzenie dostępnych tam treści oraz elementów mających bezpośredni wpływ na pozycję przedsiębiorstwa, takich jak zgodność z obowiązującymi wymogami algorytmów Google.

Content

Content można określić jako treść oraz jej wartość. Po dobraniu kluczowych słów i analizie serwisu tworzeniem contentu zajmują się copywriterzy. Ich zadaniem jest stworzenie wysokiej jakości treści, odpowiednio nasyconych wcześniej ustalonymi frazami. Zadbanie o umieszczenie odpowiednich na stronie treści ma na celu zapewnienie wysokiej pozycji strony podczas wyszukiwania oraz dostarczenie potencjalnym odbiorcom wszystkich niezbędnych informacji na temat oferty i przedsiębiorstwa. Content wpływa również na profesjonalny wizerunek firmy i reprezentującej ją strony www.

Link building

Proces ten polega na budowaniu profilu linkowego na stronie (onsite) oraz poza stroną (offsite). Aby link building mógł w skuteczny sposób wpływać na pozytywny odbiór przedsiębiorstwa w sieci oraz podnosić ranking danej strony w wyszukiwarce, etap ten musi odbywać się naturalnie. Profil linkowy umieszczany w sposób wymuszony i nienaturalny może przynieść przeciwne efekty do zamierzonych.

Optymalizacja treści

Jest to etap wdrażający powstałe wcześniej treści na stronę internetową klienta. Po wykonaniu tej czynności możemy zauważyć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania podczas wpisywania wyrażeń kluczowych, a także podczas wyszukiwania innych, niepozycjonowanych przez nas fraz. Optymalizacja treści jest zatem skutecznym narzędziem do poprawy pozycji w Google.

Lepsza widoczność strony

Poprzednie elementy pozycjonowania mają wpływ na wyższą pozycję i lepszą widoczność strony klienta. Złożone i konsekwentne wdrażanie opracowanej wcześniej strategii pozycjonowania sprawiają, że użytkownik, poszukujący zbliżonej oferty lub usługi, często trafia na witrynę klienta i ma możliwość zapoznania się z jej ofertą.

Stałe kontrolowanie efektów

Pozycjonowanie stron jest stałym procesem, wymagającym częstego monitorowania i raportowania. Nasza codzienna praca obejmuje stałą kontrolę pozycji firmy pod kątem danej frazy lub słowa kluczowego. To działanie pozwala zapobiec ewentualnym przyszłym odchyleniom od oczekiwanych efektów.

Wnikliwa analiza i reakcja na zmiany

Algorytmy Google bardzo często są modyfikowane i udoskonalane. Nawet najmniejsza zmiana może mieć duży wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania Twojej firmy. Dzięki stałej kontroli jesteśmy w stanie reagować na zmiany oraz rozwijać i udoskonalać swoje działania. Gruntowna wiedza, uzyskana podczas monitorowania działań w sieci, pozwala na utrzymanie wysokiej rangi. Aby być czujnym i gotowym na ewentualną modyfikację poszczególnego etapu, nieustannie obserwujemy konkurencyjne witryny oraz zmiany wprowadzane przez Google.

Czy warto?

Decydując się na ofertę optymalizacji i pozycjonowania, każdy klient może liczyć na:

  • przygotowanie profesjonalnej i indywidualnej oferty dla Twojej firmy,
  • opracowanie strategii optymalizacji, pomagającej pozyskiwanie nowych odbiorców w sieci,
  • wsparcie specjalisty SEO i pomoc doradcy klienta biznesowego,
  • nadzór nad działaniem strony internetowej i stałą kontrolę pozycji przedsiębiorstwa,
  • ulepszanie oferty, podczas zmian algorytmów Google, zapewniającej utrzymanie rangi, na przykład poprzez zwiększanie liczby słów kluczowych

Zaufaliśmy specjalistom Grupy TENSE

Współpracę z Grupą TENSE rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu. Skuteczne pozycjonowanie to przede wszystkim szereg wymiernych korzyści, mających realny wpływ na rozwój firmy. Wyższe pozycje w wyszukiwarce, a w konsekwencji rosnący ruch na stronie przekładają się bezpośrednio na wzrost liczby zapytań oraz klientów. Szerokie doświadczenie, ekspercka wiedza oraz rozbudowane zaplecze techniczne zapewniają usługę pozycjonowania na najwyższym poziomie. Wszystkim obecnym oraz przyszłym Klientom naszej firmy rekomendujemy współpracę z Grupą TENSE, która z pewnością przyczyni się do stałego rozwoju firmy.

SARNETSKI

Wypełnij formularz i sprawdź ofertę!
Bezpłatna wycena – to nic nie kosztuje!

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę stronę.

[recaptcha id:foo class:bar]

GRUPA TENSE

Agencja interaktywna specjalizująca się w pozycjonowaniu stron internetowych.Zespół Grupy TENSE tworzą specjaliści SEO, którzy pracują w branży od prawie 10 lat. Firma z powodzeniem pozycjonuje setki stron swoich Klientów. Sprawdź, w jaki sposób Klienci Grupy TENSE osiągają sukces w Internecie – zapoznaj się z Case Study, które szczegółowo przedstawia wpływ pozycjonowania na sukces biznesowy Klienta.

www.grupa-tense.pl

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2018 SARNETSKI