Szybki hosting SSD - Wczytaj się szybciej niż konkurencja!
Hosting

Szybki hosting SSD

Szybki hosting SSD to nic innego jak wirtualna przestrzeń dyskowa, która służy do przechowywania plików strony internetowej, bazy danych, czy kont pocztowych. Serwis internetowy, który widzimy po wpisaniu adresu, np. www.sarnetski.pl. Jest to zbiór kodów i plików, które właśnie są zaczytywane z naszego serwera na wybranym hostingu.

Szybki hosting SSD – dlaczego jest tak dobry?

szybki hosting ssd

Przede wszystkim cieszy się coraz większą popularnością głównie ze względu na zdecydowanie lepsze osiągi i parametry. Zapewniają one dużo krótszy czas ładowania naszej strony. Od 2 lat ceny za szybkie hostingi spadły, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na szybki i niezawodny serwer.

Szybki czy standardowy hosting?

hosting ssd

Zwykłe hostingi internetowe pozwalają na przechowywanie niezbędnych plików i danych na talerzach dyskowych HDD. Zapewniają one zdecydowanie większą pojemność w znacznie niższej cenie, niż hosting SSD. Jednak jakość zwykłych hostingów jest dość niska, a czas ładowania zdecydowanie dłuższy.

Hosting SSD pozwala na przechowywanie co prawda mniejszej ilości plików, jednak ich jakość i prędkość jest o kilka klas wyższa od dysków HDD. Jeśli zależy nam na krótkim ładowaniu strony, braku awaryjności serwisu, to zdecydowanie polecam wybrać SSD.

Gdzie kupić dobry hosting?

jaki hosting wybrac

Jeśli już podjąłeś decyzję i zdecydowałeś się na szybki hosting ssd, to zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty, w której otrzymasz aż 5GB przestrzeni dyskowej, przestrzeń transferową bez limitu, ilość przypisanych domen bez limitu i pełną zgodność z nowymi wytycznymi RODO. Oferta hostingu dostępna jest tutaj.

hosting ssd

Jeśli posiadasz już domenę na innym hostingu, pomożemy Ci przenieść całość do Nas, abyś miał wszystko pod kontrolą. Zarówno domena jak i hosting to usługi abonamentowe, które należy odnawiać co 12 miesięcy

Nasz hosting dostosowany jest do wszystkich popularnych CMS’ów takich jak WordPress, Prestashop, Joomla, i tym podobne. Jeśli nie masz pewności, czy Twoja strona będzie działać u Nas prawidłowo, możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego, lub Facebook Chat’u aby zadać nam dodatkowe pytania.

Więcej o stronach internetowych i hostingach, możesz dowiedzieć  się z mojego kanały w serwisie YouTube: Szymon Sarnecki